tepovanie postele - Tepovanie Poprad

FACHMANI
TEPOVANIE TATRY
Skvelé ceny a špičková kvalita už viac ako 10 rokov.
TEPOVANIE TATRY
FACHMANI
Prejsť na obsah

tepovanie postele

tepovanie matracov
V ponuke máme zahrnuté aj čistenie - tepovanie postele, postelí.

Čistenie postelí realizujeme rotačnými kefami a extraktorom, alebo iba extraktorom (hĺbkové čistenie), podľa požiadaviek zákazníka a podľa znečistenia.

Hĺbkovým čistením vás zbavíme špiny, roztočov a iných nečistôt, rotačnými kefami uvoľníme aj zažranú špinu.

Na čistenie používame osvedčené technológie, talianskú a švédsku techniku a v neposlednom rade kvalitnú chémiu, ktorej hlavnou zložkou sú akryláty. Tie upchávajú roztočom dýchacie cesty a nedávajú im tak šancu na prežitie. Výsledným efektom je perfektne vyčistený povrch aj vnútro posteľného  matraca, žiarivé farby a pekná svieža vôňa.

Na posteliach rokmi ostávajú rôzne fľaky a nečistoty od telesných tekutín, ktoré sa nedajú bežným čistením odstrániť. V tomto prípade sa musí previesť bielenie matracov postele čpavkovým (pri slabšom), alebo chlórovým prípravkom (pri silnejšiom) znečistení. Či je to vôbec možné, záleží aj od farebného odtieňa postele. Ak boli pôvodne matrace postele biele, bielenie sa dá realizovať.
Práce realizujeme v okolí Popradu, Kežmarku, Svitu, Veľkej Lomnice, Vysokých Tatier, v prípade rozsiahlej zákazky na celom Slovensku.

Budeme radi, ak nám zavoláte a dohodnete si stretnutie s našim pracovníkom.
Created by MD
Tepovanie Poprad, Vysoké Tatry a okolie.
Marián Dulák- FACHMANI
Mládeže 2352/28
Poprad, 05801
+421 948 680 006 / 0948 680 006
info@fachmani.sk
TEPOVANIE TATRY
0948 680 006
Návrat na obsah