tepovanie kobercov - Tepovanie Poprad

FACHMANI
TEPOVANIE TATRY
Skvelé ceny a špičková kvalita už viac ako 10 rokov.
TEPOVANIE TATRY
FACHMANI
Prejsť na obsah

tepovanie kobercov

čistenie kobercov
tepovanie kobercov Poprad.
Tepovanie kobercov realizujeme v Poprade a jeho širokom okolí. Ak potrebujete vytepovať koberce - realizujeme jednorázové aj pravidelné čistenie kobercov u vás doma, na firmách, v kanceláriách, v školách, škôlkách a iných inštitúciách. Tepovanie realizujeme profesionálnymi strojmi Talianskej výroby a špeciálnou chémiou.
Koberce tepujeme "vlhkým" spôsobom. Jeho veľkou výhodou je efektivita a účinnosť, s akou dokážeme odstrániť nečistoty. Po čistení bude váš koberec schnúť štandardne do 8 hodín.  Doba schnutia je závislá od materiálu znečistenia koberca. Veľmi znečistené koberce sa musia čistiť na niektorých miestach viackrát, takže sa aj viac premočia. Maximálna doba schnutia je ale aj tak 24 hodín od čistenia. Najväčšou výhodou je ale to, že pri čistení používame rotačné kefy, ktoré dokážu uvoľniť z čisteného povrchu až trikrát väčšie množstvo nečistoty, ako iba pri extrakčnom čistení kobercov.
Technológiu tepovania kobercov realizujeme väčšinou celým technologickým postupom, aby sme dosiahli čo najlepší výsledok práce.
Koberce šampónujeme rotačnými kefami na zvýšenie efektivity čistenia pred samotným extračným dočistením.
Kvalitné vytepovanie koberca sa teda začína rotačným kefovým strojom na čistenie kobercov. Je skonštruovaný pre dokonalé uvoľnenie nečistoty a hlbšie zaparacovanie profesionálnej chémie do čisteného povrchu. Chémia sa pridáva zo zbudovanej nádoby priamo na kefy stroja. Vďaka použitiu tohoto stroja sa dostane chémia hlbšie do vlasu koberca a mapy a fľaky sa skôr a ľahšie odstránia z čisteného povrchu.
O životnosť vaších kobercov sa pritom vôbec nemusíte báť. Výkon stroja, rotačný pohyb štetín iba v jednom smere a kefy rôznej tvrdosti sa postarajú o perfektné uvoľnenie aj zažratej nečistoty bez mechanického poškodenia. Profesionálna chémia je šetrná v každom ohľade. Rýchlo uvoľní nečistoty, je šetrná k tkaninám i prírode.
Po uvoľnení nečistôt rotačnými kefami prichádza na rad ich vystriekania a odsatie z koberca silným čerpadlom extraktora.
V tomto kroku sa pomocu vysokého tlaku čerpadla extraktora vystriekáva uvoľnená nečistota z koberca a odsáva do zbernej nádoby prístroja.
Koberec sa v podstate prepiera prúdom čistej vody a zbytkové množstvo chémie a nečistoty sa odstánia.
Výsledkom je pekne vyčistený koberec a rozdiel pred a po čistení, ktorý je ihneď viditeľný.
Created by MD
Tepovanie Poprad, Vysoké Tatry a okolie.
Marián Dulák- FACHMANI
Mládeže 2352/28
Poprad, 05801
+421 948 680 006 / 0948 680 006
info@fachmani.sk
TEPOVANIE TATRY
0948 680 006
Návrat na obsah