tepovanie sedačiek - Tepovanie Poprad

FACHMANI
TEPOVANIE TATRY
Skvelé ceny a špičková kvalita už viac ako 10 rokov.
TEPOVANIE TATRY
FACHMANI
Prejsť na obsah

tepovanie sedačiek

čistenie sedačiek
Tepovanie sedačiek Poprad.
Tepovanie sedacích súprav realizujeme v Poprade a jeho širokom okolí.
Ak potrebujete vytepovať sedaciu súpravu, realizujeme jednorázové aj pravidelné tepovanie sedacích súprav u vás doma, alebo na firme.
Tepovanie realizujeme profesionálnymi strojmi Švédskej a Talianskej výroby.
Technológiu tepovania sedacích súprav sme zdokonalili tak, aby sme dosiahli čo najlepší výsledok práce.
Medzi prvými na Slovensku a ako jediní v Poprade používame pri tepovaní sedacích súprav aj profesionálne dvojkotúčové elektrické kefy.
Jedná sa o šampónovanie sedacích súprav a používa sa na zvýšenie efektivity pred samotným extračným tepovaním. Momentálne je tento postup to najlepšie, čo na tepovanie sedačiek existuje.
Sedačky tepujeme "vlhkým" spôsobom. Jeho veľkou výhodou je efektivita a účinnosť, s akou dokážeme odstrániť nečistoty. Po tepovaní bude vaša látková sedacia súprava schnúť štandardne do 8 hodín, hustejšie látky ako PVC teflón do 12 hodín. Záleží to aj od jej znečistenia. Veľmi znečistené sedacie súpravy musíme tepovať na niektorých miestach viackrát, takže sa aj viac premočia. Preto schnú dlhšie. Maximálna doba schnutia aj veľmi silne znečistenej sedacej súpravy je ale aj tak max. 24 hodín od tepovania. Najväčšou výhodou je ale to, že pri tepovaní používame rotačné kefy, ktoré dokážu uvoľniť z tepovaného povrchu až trikrát väčšie množstvo nečistoty, ako iba pri extrakčnom tepovaní sedacej súpravy a ideme skutočne do hĺbky.
Kvalitné vytepovanie sedacej súpravy sa začína dvojkotúčovým kefovým strojom na tepovanie sedacích súprav - šampónovaním. Je skonštruovaný pre dokonalé uvoľnenie nečistoty a hlbšie zaparacovanie chémie do čisteného povrchu. Chémia sa strieka pomocou tlakovej nádoby priamo na kefy stroja. Vďaka použitiu tohoto stroja sa dostane chémia hlbšie do látky a mapy a fľaky sa skôr a ľahšie odstránia z čisteného povrchu.
O životnosť vašej sedacej súpravy sa nemusíte báť. Výkon stroja, rotačný pohyb iba v jednom smere a kefy rôznej tvrdosti sa postarajú o perfektné uvoľnenie aj zažratej nečistoty bez mechanického poškodenia.

Počas nášho pôsobenia na trhu sme sa stretli snáď už so všetkými možnými materiálmi sedacích súprav, od všetkých významných výrobcov sedačiek v Európe. Veľmi ľahko dokážeme vyčistiť poťahy PVC - teflónové, (slangovo označované - mikroplyš, semiš a pod.). Problém nám nerobia ani veľmi jemné teflónové sedacie súpravy a taktiež špeciálne, ťažko čistiteĺné látky, akou je napríklad aj Napoleon nanovel od Phase.  Dôležitou súčasťou technologického postupu je aj vynikajúca profesionálna zahraničná chémia. Po uvoľnení nečistoty rotačnými kefami a chémiou prichádza na rad jej odstránenie.

Pokračujeme hĺbkovým čistením sedačky - prepieraním.

Odstránenie nečistôt - ich vypláchnutie tzv. hĺbkové tepovanie sa realizuje EXTRAKTOROM.

Škvrny, roztoče a nečistota uvoľnená zo sedačky rotačnými kefami a chémiou sa pomocou tohoto stroja vypláchnu pod tlakom vody a okamžite odsávajú do zbernej nádoby. Keďže sedacia súprava sa vystriekáva čistou vodou, v látke ostáva minimálne množstvo chémie, čím chránime samotnú látku a vás.
Po tomto procese v látke neostáva žiadne, prípadne minimálne množstvo chémie.
Created by MD
Tepovanie Poprad, Vysoké Tatry a okolie.
Marián Dulák- FACHMANI
Mládeže 2352/28
Poprad, 05801
+421 948 680 006 / 0948 680 006
info@fachmani.sk
TEPOVANIE TATRY
0948 680 006
Návrat na obsah